Якою буде політсила Разумкова

Про це політик розповів в ефірі одного з телеканалів. Дмитро Разумков заявив, що за ідеологією партія буде заснована на "розумному консерватизмі".

До теми Дмитро Разумков планує створити нову політичну силу

"Ми повинні змінювати країну на краще, але реформи повинні проводитися зрозуміло для людей, зрозуміло для бізнесу, зрозуміло для наших міжнародних партнерів. І головне, вони повинні мати чіткий план – що за чим відбуватиметься і до яких позитивних наслідків це може призвести", – резюмував політик.

На думку Разумкова, розумний консерватизм потрібен, тому що 40% людей не зможуть пройти сучасні виклики без допомоги держави. З іншого боку, за словами політика, у відносинах з бізнесом влада має бути ліберальнішою.

Разумков розповів про членів його майбутньої партії

Дмитро Разумков зазначив також, яких політиків планує набрати у свою майбутню політсилу. На його думку, у команді повинні бути різні думки, різні люди. Ключовим фактором повинен бути питання професіоналізму.

Якщо говоримо про команду у 2019 році ("Слугу народу" – 24 канал), вона базувалась не на згуртованості людей, а на принципах. Принципи або є, ти їх дотримуєшся, або немає,
– переконаний колишній спікер.

Разумков створює власну політсилу: що відомо

  • 7 жовтня 246 народних депутатів відправили Разумкова у відставку.
  • Наразі політик залишається нардепом, однак фактично не належить до жодної політсили, адже зі "Слуги народу" він вийшов, коли став спікером.
  • 28 жовтня Разумков підтвердив чутки про те, що він планує створити власну політичну силу.