Пригожин взявся лаяти міноборони Росії через те, що вони допустили "прильоти" по столиці Росії. Не обійшлось без матів, прокльонів і погроз.

Дивіться також "Опасно очень": в Росії істерика через "атаку"дронів на будинки в Московській області

З приводу безпілотників, які літають над Москвою і в Москві. Тварюки смердючі, ви що творите? Ви скоти! Відривайте свої с*аки з кабінетів, в які вас посадили захищати цю країну. Ви є Міністерством оборони. Ви не зробили ніх*ра, щоб наступати. Якого х*я ви допускаєте прильоти цих безпілотників по Москві?,
– розійшовся ватажок "вагнерівців".

Пригожин зауважив, що його не турбують "прильоти" по домівках чиновників на Рубльовці, мовляв, "нехай їхні будинки горять". Натомість він нібито переживає за "звичайних людей", у вікна яких врізаються безпілотники з вибуховою речовиною.

Пригожин обматюкав російське міноборони: аудіозапис

Головне про "атаку" безпілотників на Москву

  • 30 травня в Москві і в Підмосков'ї пролунали вибухи. РосЗМІ писали про десятки безпілотників, але в Міноборони Росії заявили, що дронів було 8. Мовляв, всі вони були збиті на підльоті до Москви.
  • Російські громадяни миттєво відреагували на так звану "атаку дронів". Вони закликали "бомбардувати у відповідь Київ та Лондон".
  • Після "нашестя невідомих безпілотників" російські комунальники у паніці почали перевіряти каналізацію. Ба більше, співробітники поліції в Новій Москві патрулюють вулиці з антидроновими рушницями. Також вони вибірково зупиняють автомобілі для перевірки документів.
  • Радник Офісу Президента Михайло Подоляк відкинув пряму причетність Києва до ударів БПЛА. Однак він зазначив, що за цим "доволі цікаво спостерігати".