За даними слідства, працівники Укрзалізниці та Регіональної філії "Південно-Західна залізниця" організували схему заволодіння грошима компанії. Це відбувалося впродовж 2019 – 2020 років.

До теми Схема на десятки мільйонів: СБУ викрила розкрадання деталей до зенітно-ракетних комплексів

Як діяли посадовці УЗ

Працівники Укрзалізниці, перебуваючи у змові зі службовими особами комерційних структур, пролобіювати їхню перемогу в процедурах відкритих торгів на закупівлю послуг для капітального ремонту обладнання "Бориспільського експресу".

При цьому насправді рейкові автобуси ремонтували з використанням вживаних запчастин неналежної якості. Їхня ціна перевищувала ринкову.

Згодом члени організованої групи легалізували ці гроші, придбавши нерухомість і транспортні засоби, та обготівкувавши їх.

Варто прочитати Розкрадання грошей батальйону: СБУ підозрює дружину Семенченка

Правоохоронці вже провели 29 обшуків у справі. Наразі вони розв'язують питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів та арешт їхнього майна.

Хабарництво і розкрадання з боку посадовців: останні новини

  • Керівнику Івано-Франківської митниці повідомили про підозру у хабарництві. Припускають, що він вимагав щомісячні хабарі в експортера вітчизняної продукції.
  • Державне бюро розслідувань викрило чиновників, які організували масштабну схему незаконної приватизації земель. Зловмисники діяли у Житомирській області.
  • Правоохоронці повідомили про підозру заступнику начальника управління Міністерства оборони України через хабар аудиторам у розмірі 24 мільйонів гривень.
  • Працівники Служби безпеки України у вересні викрили корупцію в Укрзалізниці. Фігуранти злочинної схеми постачали підроблені низькоякісні запчастини та встановлювали їх на локомотиви.