Втікачів наздогнали. Затриманий водій запевняє, що не підозрював, хто замовив в нього перевезення. Коли ж зрозумів, зателефонувати в поліцію не наважився.

Читайте також: Віртуальні успіхи, або Луценко проти агрорейдерів

"40 людей сидить. Я не знаю кінцевий результат. Коли я приїхав сюди, дізнався повністю все", – прокоментував водій.

Захопити фірму намагалися не вперше. Скаржиться керівник підприємства. Крім силових методів, вдалися і до юридичних хитрощів. З допомогою нотаріусів намагалися змінити власника.

Вони подали пакет документів на перереєстрацію в Кременчук. Але ми дізналися про те, що документи подали. Ми написали заяви, що ніяких дій не вчиняли і це без нашого відома. Порушили кримінальну справу в Кременчуці. Суд виніс постанову про заборону будь-яких реєстраційних дій реєстраторам, приватним нотаріусам і так далі. Але не дивлячись на ту заборону здійснилась перереєстрація,
– зазначив керівник агрофірми "Оржицька" Валентин Несен.

Така схема в Україні вже стала класикою. Лише минулого року - три тисячі рейдерських атак, звітують у Мін'юсті. Щоб з цим явищем боротися у серпні за ініціативи уряду у всіх областях створили антирейдерські штаби.

До них входять представники Мін'юсту, місцевої влади, Нацполіції, ГПУ та Держкадастру. Вони консультують підприємців, а також допомагають захиститися від нападників. За два місяці роботи штаби попередили кілька сотень конфліктних ситуацій та спроб захоплень.