Редакція 24 каналу застерігає, що будь-які соціологічні опитування можуть не відповідати дійсності, тому пропонує сприймати результати опитувань критично.

Читайте також: Рейтинги кандидатів: як маніпулюють виборцями

Топ-5 лідерів президентської гонки не змінилися серед українців, які готові прийти на вибори й уже визначилися з кандидатом, за якого проголосують:

  1. Володимир Зеленський – 27,6%;
  2. Петро Порошенко – 18,2%;
  3. Юлія Тимошенко – 12,8%;
  4. Юрій Бойко – 11,1%;
  5. Анатолій Гриценко – 8,4%.

Найбільшу підтримку Зеленський має у Південному регіоні – 26% серед тих, хто має намір взяти участь у виборах. Рейтинг Порошенка найкращий у західних областях – 17% . Тимошенко має відносно рівномірну підтримку в західних - 11% та південних регіонах – 10%. Бойко найбільше прихильників має на Сході – 25%. За Гриценка, який замикає топ-5 лідерів президентських перегонів, найбільше громадян готові голосувати на Заході – 10%.

Зеленський є абсолютним лідером серед молоді, а чинний президент Петро Порошенко навпаки - у старшого покоління. Лідерка "Батьківщини" найбільшу підтримку має у виборців віком від 45 років і старше. За Анатолія Гриценка та Юрія Бойка свої голоси готові віддати найбільше виборців віком страше 60 років

Опитування проводилося з 20 по 26 березня 2019 року. Загалом було опитано 1600 респондентів у всіх областях України, крім окупованих територій АР Крим і Донецької та Луганської областей.

Як змінилися рейтинги? Останні дані соціологічних опитувань не змінили кардинально загальну картину. Так, рейтинги Володимира Зеленського виросли на 2,7%, Петра Порошенка – на 0,4% Юрія Бойка – на 0,9%. У Юлії Тимошенко рейтинг обвалився аж на 6%, а в Анатолія Гриценка – на 1%.

Так, чинному президенту вдалося обігнати у рейтингу лідерку "Батьківщини" і піднятися на 2 позицію. Відтак, Тимошенко не потрапляє у другий тур президентських виборів.


Як будуть проходити президентські вибори-2019

Беріть участь в опитуванні 24 каналу: