Редакція 24 каналу застерігає, що будь-які соціологічні опитування можуть не відповідати дійсності, тому пропонує сприймати результати опитувань критично.

Читайте також: Букмекерські ставки на дебати кандидатів у президенти: які прогнози

Рейтинг кандидатів у президенти України 2019

Згідно з результатами опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг", серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором: 73% виборців віддадуть свій голос за Володимира Зеленського, а 27% – за Петра Порошенка.

Володимир Зеленський випереджає Петра Порошенка у всіх вікових категоріях. Також він є лідером серед мешканців Сходу, Півдня та Центру. При цьому на Заході – позиції обох кандидатів майже рівні.

62% респондентів вірять, що наступним президентом України стане Зеленський, лише 17% вірять у перемогу Порошенка. Ще 22% – не визначилися із відповіддю.

рейтинг кандидатів у президенти порошенко зеленський вибори
Рейтинг кандидатів у президенти відповідно до даних соціологічної групи "Рейтинг"

Читайте також: Вибори президента України 2019: офіційні результати

Крім того, 72% тих, хто має намір взяти участь у другому турі, заявили про повну впевненість у своєму виборі та бажанні прийти на виборчі дільниці 21 квітня 2019 року. Ще 22% заявили, що хоча і не впевнені у виборі, все одно прийдуть і проголосують. Лише 2% зазначили, що не впевнені у виборі і голосувати швидше за все не прийдуть.

До слова, 19% респондентів ще не визначилися за кого будуть голосувати, а 10% – не мають наміру йти на вибори.

Опитування провели з 12 по 16 квітня 2019 року. Всього опитали 3 000 респондентів.

Читайте також: Другий тур виборів президента: дата та прогнози

Київський міжнародний інститут соціології провів опитування громадської думки щодо результатів другого туру президентських виборів.

За кандидата у президенти і шоумена Володимира Зеленського у другому турі виборів готові проголосувати 72,2% опитаних українців, які визначилися з вибором і підуть голосувати, а за чинного президента Петра Порошенка – 25,4% респондентів. Ще 2,4% – зіпсували би бюлетень.

рейтинг кандидатів у президенти вибори порошенко зеленський кміс
Рейтинг кандидатів у президенти відповідно до даних КМІС

У перемогу Володимира Зеленського вірять 57,2% виборців. 14,1% респондентів вважають, що наступним президентом стане Петро Порошенко. Ще 28,7% – не визначилися або відмовилися відповідати на запитання.

Крім того, 54% респондентів "точно будуть голосувати" 21 квітня, ще 18,8% "скоріше будуть голосувати". Скоріше або точно не збираються голосувати – 15,5%. Не визначилися або відмовилися відповідати – 11,7%.

Опитування провели з 9 по 14 квітня. Соціологи опитали 2004 респондентів.