main logo

Рейтинги

Рейтинги суттєво популяризувалися за останній час. Їх можна побачити на телебаченні, у ЗМІ та навіть рекламі. Зараз можна дізнатися статистику щодо будь-якої теми, яка цікавить - вона докладно пояснює, що нині є успішним, впливовим, найбільшим та найдорожчим.

Свіжі рейтинги щодня

В Україні та світі існує безліч соціологічних груп із різним ступенем довіри, які регулярно публікують нові дослідження щодо тієї чи іншої теми. Спеціалізації таких груп варіюються - вони можуть досліджувати:

  • Рейтинги партій або рейтинги кандидатів в Україні чи інших країнах;

  • Популярність та успішність медійних осіб, спортсменів, зірок та громадських діячів;

  • Економічну статистику - стан економіки в різних країнах;

  • Соціальну складову - рівень життя у країнах, задоволення людей від життя та їхні потреби;

  • Показники “най-най” - статистика про найбільші успіхи підприємств, найкращі місця для туристів, найвищі будівлі чи найнадійніші автомобілі;

Такі показники покликані ознайомити читача зі статистикою у спрощений спосіб - збираючи та аналізуючи інформацію, соціологічні групи доносять до людей те, що варто знати без зайвих цифр та пошуків.

Політичні рейтинги - на що варто звернути увагу

Особливо популярними є президентські та кандидатські рейтинги - вони активізуються перед парламентськими чи президентськими виборами у всіх країнах світу. За статистику кандидатів та їх успішність відповідають різні соціологічні групи, які проводять опитування у різний спосіб:

  • Онлайн-опитування;

  • Усні опитування людей на вулицях;

  • Письмові данні.

Статистичні організації часто можуть бути підконтрольні політикам та олігархам. Тому, перш ніж повірити опитуванням, варто дізнатися, чи дійсно соціологічна група, яка проводить дослідження, є об’єктивною.

У період передвиборчої кампанії статистика оновлюється чи не щодня - з’являється інформація і для першого туру виборів, так і рейтинги другого туру. На основі екзитполів та прогнозів виборці можуть орієнтуватися, хто має найбільше шансів перемогти.

Рейтинги в інфографіках

На 24 каналі опитування та статистика з перевірених джерел перетворюються на зрозумілі та яскраві інфографіки - ексклюзивні зображення зі схемами створюються для того, щоб читачу було легко розібратися у тому, що його цікавить.

Читайте про свіжі рейтинги та дивіться нові інфографіки на 24 каналі - не пропускайте нічого важливого разом із нами!