У цьому особняку Владімір Путін живе, проводить наради Радбезу та інші зустрічі. Там зроблена копія кабінету президента Росії у Кремлі, а також розміщений бункер.

Дивіться також Кінець ядерного лідерства Росії: як заборона імпорту урану змусить страждати економіку Путіна

Розкриття резиденції Путіна

Зазначається, у Росії за розкрадання коштів з цієї резиденції Путіна засудили групу співробітників ФСО та бізнесменів. Більшість матеріалів, зрозуміло, були засекречені. Особливо це стосувалося частини, де детально описаний інтер'єр та інші "нутрощі" "Об'єкта 53".

Проте СКР та ФСО вирішило подати на обвинувачених ще й цивільний позов. І внаслідок цього у відкритому доступі без будь-яких поміток "секретно" опинилися ті самі документи, що детально описують резиденцію російського диктатора. Деякі матеріали можна було завантажити прямо з сайту.

Таким чином, з секретних документів по "Об'єкту 53" стало відомо, що у приміщеннях для персону постійно чергують чотири лікарі та 111 охоронців. Останні працюють у чотири зміни по 2 години.

Для охоронців із ФСО прямо на території, де живе Путін, обладнано тир зі стрілецькою галереєю, довжиною 50 метрів, приміщенням для чищення зброї тощо. У кімнатах, де приймають їжу обслуга і охорона Путіна, постійно чергує охорона з чотирьох осіб, мабуть, стежить, щоб їх усіх не отруїли. Також прямо в Ново-Огарьово розташований кінологічний розплідник,
пише ВЧК-ОГПУ.

За словами ЗМІ, вони мають подвійне призначення. Крім службових собак, там перебувають і собаки, подаровані Путіну, зокрема главами інших держав.

Документи щодо "Обєкта 53", які потрапили у відкритий доступ: дивіться фото

Бункери Владіміра Путіна

  • Представник ГУР Андрій Юсов повідомив, що Владімір Путін має кілька бункерів. Інформація про них відома Головному управлінню розвідки й постійно оновлюється. У розвідці не стали говорити, скільки ж бункерів у президента Росії. Проте Юсов розповів, що туди не пускають двійників Путіна.
  • Достеменно відомо, що окрім резиденції у Ново-Огарьово, Путін має палац у Геленджику, де також є бункер. Журналісти The Business Insider писали, що палацовим комплексом змійкою проходять два складні тунелі, що слугують життєво важливими сполученнями з підземними структурами. Центральний ліфт спускається на приголомшливу глибину близько 50 метрів, забезпечуючи доступ до цих тунелів.
  • Ще раніше повідомлялося, що лише у Москві є щонайменше 5 бункерів Путіна. Також такі об'єкти є у Сибіру, Балашисі, Чехові й Калузі.