Резніков 13 червня зустрівся у Києві з пані послом США в Україні Бріджит Брінк. Також на цій зустрічі були Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний, його заступник генерал-лейтенант Євген Мойсюк, а також заступник міністра оборони Олександр Поліщук.

Цікаво Потрібна нам зброя вже на суднах ВМС США, – Коваленко пояснив, в який момент запрацює ленд-ліз

Резніков сподівається на постачання важкої зброї за підсумками "Рамштайн-3"

Під час зустрічі Залужний, Резніков та Брінк обговорили активну взаємодію для задоволення потреб українського війська. Головнокомандувач ЗСУ розповів пані-послу про нещодавню телефонну розмову з Головою об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі.

"Розуміння стратегії нашої збройної боротьби й проведення операцій допоможе забезпечити прозорість взаємин з партнерами, чіткі та зрозумілі кількісні та часові рамки міжнародної технічної допомоги, яку просить Україна", – додав Залужний.

Також на зустрічі обговорили підготовку до проведення чергової зустрічі контактної групи з питань оборони України – "Рамштайн-3". За словами Резнікова, партнери України продовжують працювати над питанням підтримки нашої армії у боротьбі з окупантами. Водночас роль та лідерство Сполучених Штатів у цьому процесі – надзвичайні.

Коаліція держав світу на підтримку України зростає. Маю надію, що за підсумками чергової зустрічі у форматі "Рамштайн", нам вдасться досягти значних практичних результатів у нарощенні постачання зброї для потреб Збройних Сил України, передусім – це стосується важкого озброєння,
– зазначив міністр.

За словами Резнікова, він вірить, що міжнародна підтримка дасть максимальний ефект. Адже з військовою допомогою держав-партнерів ЗСУ зможуть вигнати загарбників з українських земель, а також відстояти незалежність нашої держави й свободу країн Європи

Своєю чергою, Брінк відзначила рішучість та мужність воїнів Збройних Сил України, з якими вони виборюють перемогу на полі бою.

"Мужні українські військові захищають свободу. Я зосереджена на тому, щоб Україна отримала необхідне озброєння для боротьби. Ми обговорили питання, як зміцнити Україну в битві з агресором та посилити обороноздатність ЗСУ", – підсумувала пані посол.

До теми В ОП назвали конкретну кількість важкого озброєння, яке потрібне Україні, щоб перемогти Росію

Попередні зустрічі "Рамштайн": головне

  • Вперше зустріч міністрів оборони різних країн світу щодо підтримки України відбулася 26 квітня на базі Рамштайн у Німеччині. Контактну групу утворили представники 40 країн.
  • Тоді вони вирішили надати нашій країні обладнання на загальну суму понад 5 мільярдів доларів, щоб підтримати її самооборону.
  • Онлайн-зустріч "Рамштайн-2" відбулася 23 травня. До неї доєдналися представники ще 4 країн світу.
  • Під час неї обговорювали ситуацію на фронті, вже надану військову допомогу та актуальні оборонні потреби України.

Буде цікаво – Саакян розповів про нову зброю для ЗСУ: дивіться відео