Англія була за крок від провалу, "помаранчеві" в 1/2: як закінчились матчі 1/4 Євро-2024 6 липня

6 липня 2024, 23:59
Читать новость на русском
СПЕЦПРОЄКТ

У суботу, 6 липня, стали відомі ще двоє інших півфіналістів чемпіонату Європи-2024 з футболу. Вони визначились у протистояннях: Англія – Швейцарія та Нідерланди – Туреччина.

У першому чвертьфіналі ігрового дня 6 липня зійшлись збірні Англії та Швейцарії. Стартовий свисток про початок зустрічі на "Меркур Шпіль-Арена" у Дюссельдорфі пролунав о 19:00. А от у другому поєдинку того вечора зійшлись Нідерланди та Туреччина. 24 Канал розповідає, як минули матчі та хто пробився до півфіналу чемпіонату Європи у Німеччині.

До теми Беллінгем та Кейн спробують протягнути бляклу Англію у півфінал: анонс 1/4 Євро-2024 на 6 липня

Англія – Швейцарія 1:1 (по пен. 5:3)

Голи: Сака, 80 – Емболо, 75

Англія – у півфіналі Євро-2024 / Фото Getty Images

Загалом Англія та Швейцарія видали не надто цікавий чвертьфінал. У першому таймі уболівальники могли заснути, коли чекали по-справжньому гострого моменту. Тому перші 45 хвилин минули без голів.

Трохи веселіше було у другій частині поєдинку, а особливо, коли Емболо на екваторі зустрічі вивів "червоних хрестів" уперед 0:1. Англія була шокована! Однак шок перетворився у миттєву реакцію на пропущений гол. Вже через 5 хвилин Сака зрівняв цифри на табло 1:1.

Тріумф улюбленої команди на Євро-2024 наповнить незабутніми емоціями та надихне на нові звершення. А щоб не пропустити культову спортивну подію і бути в курсі всього, що відбувається – вмикай свій гаджет і насолоджуйся переглядом матчів!
Сила духу є у кожного, у чому твоя?
Nemiroff De Luxe. That's my spirit.

Третій поспіль чвертьфінал Євро-2024 перетік в екстратайми, у яких команди вже нарешті розбудились. На 96-й хвилині Райс класним ударом із дальньої відстані міг виводити Англію уперед, якби не впевнена гра на лінії Зоммера.

А от найкращий момент у додані 30 хвилин був у Шакірі. За три хвилини до кінця другого екстратайму Джердан із кутового влучив у поперечину воріт Пікфорда.

Вже через дві хвилини Амдуні міг забивати, якби не Пікфорд. Швейцарія була ближчою до перемоги у додаткових таймах, але матч перейшов у серію пенальті.

Підопічні Саутгейта реалізували усі свої 5 пенальті. Натомість швейцарці пробили чотири рази, а Аканджі став головним невдахою того матчу. Оборонець МанСіті кволо пробив із позначки, не перегравши Пікфорда. У підсумку – 5:3, Англія вийшла у півфінал Євро-2024 з футболу.

Відеоогляд матчу Англія – Швейцарія

Нідерланди – Туреччина 2:1

Голи: Де Врей, 70 – Акайдин, 35, Мюлдюр, 76 (авт.)

Туреччина вилетіла із Євро-2024 / Фото Getty Images

Команди рівно розпочали перший тайм, створивши декілька небезпек. Щоправда, лише один удар був у площину воріт від обох збірних. Цей єдиний постріл у рамку воріт став гольовим. На 35-й хвилині Акайдин несподівано вивів Туреччину уперед 0:1.

Відео голу Акайдина

Саме із мінімальною перевагою турків на табло команди пішли на 15-хвилинний відпочинок.

У "помаранчевих" було лише 45 хвилин, аби зрівняти цифри на табло та навіть вирвати перемогу. Лише на екваторі другого тайму Де Врей зробив рахунок рівним 1:1.

Відео голу Де Врея

Минуло ще 6 хвилин, як підопічні Кумана вдруге засмутили турецького голкіпера Гюнока 2:1. Здавалось, що Гакпо у боротьбі записав у свій актив вже четвертий гол на цьогорічному Євро. Але у протоколі матчу взяття воріт записали як автогол Мюлдюра.