Таку думку висловив німецький політолог Ігор Ейдман в ефірі програми "Між іншим". Попри те, що переговори з Путіним не дієві, вони й надалі триватимуть.

До теми У Німеччині пояснили, навіщо Меркель хоче налагодити діалог з Путіним

"Ці переговори були, є і будуть, поки не почалася глобальна європейська війна. Європейські країни вестимуть перемовини з Путіним, намагатимуться з ним домовлятися, впливати та добиватися від нього поступок у сфері безпеки чи дотримання прав людини", – зауважив Ейдман.

Однак вони, за словами політолога, не матимуть жодного результату.

Ейдман: Путін давно показав нездатність домовлятися

Політолог вважає, що вести перемовини з теперішнім керівництвом Росії немає сенсу.

Ми бачили це з перемовинами з Байденом. Крім загальних слів і фраз про те, що потрібно покращувати відносини, нічого конкретного немає,
– зазначив Ейдман.

"Путін давно показав свою нездатність домовлятися. На жодні серйозні поступки він йти не хоче, а на його умови американці не йтимуть", – додав він.

Ейдман також додав, що останні дискусії щодо саміту ЄС та Росії продемонстрували, що більшість країн ЄС розуміють безглуздість пустих перемовин з Путіним.

Саміт ЄС з Путіним: коротко

  • Канцлерка Німеччини Ангела Меркель виступила за те, щоб ЄС вів прямий контакт з Росією. Вона разом з представниками Франції закликала провести саміт ЄС та Росії.
  • У Євросоюзі відхилили пропозицію. Меркель шкодує, що зустрічі не відбудеться.
  • Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба також заявляв, що ініціатива щодо саміту є неприпустимою. Тепер представники України вимагають пояснень від Франції та Німеччини щодо такої ідеї.