За словами Сунака, український лідер неодноразово висловлював свою вдячність усім союзникам. До того ж Зеленський продовжує бути вдячним за підтримку.

Дивіться також Підсумки саміту НАТО та зброя для воїнів: Зеленський звернувся до українців

Ріші Сунак виправдався за слова свого міністра

Президент Зеленський неодноразово висловлював свою вдячність мені та британському народу, а також іншим союзникам. Він зробив це дуже зворушливо в парламенті, коли був у Великобританії на початку цього року,
– заявив прем'єр-міністр Британії.

Сунак зазначив, що Зеленський продовжує бути вдячним за підтримку союзників та підтримку українським родинам.

Що цьому передувало

Нагадаємо, що на саміті НАТО британський міністр оборони Бен Воллес заявив, що Україні треба приділяти більше уваги вдячності Заходу за надану допомогу.

Саміт НАТО у Вільнюсі: останні новини

  • 12 липня на полях саміту у Вільнюсі відбулося перше засідання Ради Україна – НАТО. Зазначимо, що створення цієї Ради – це підвищення рівня відносин і крок до майбутнього вступу до Альянсу.
  • Володимир Зеленський заявив, що важливим результатом саміту є визнання того, що Україна не потребує Плану дій щодо членства (ПДЧ) на шляху до НАТО. За словами президента, результати саміту НАТО у Вільнюсі "гарні".
  • Президент Польщі Анджей Дуда назвав недостатньо сильним рішення саміту НАТО щодо України і перспектив її членства. Водночас лідер вказав на позитивні результати.