Про смерть побратима повідомив учасник бойових дій Вальтер Шеффер. За його словами, Мацкуляк був одним із перших військових Буковини, які пішли воювати на Донбас у 2014.

Важливо Складна доба на Донбасі: окупанти поранили 2 бійців і мирного жителя

Бійця поранили під час захисту аеропорту

Мацкуляк зазнав важкого поранення в живіт під час обстрілу Луганського аеропорту. Після цього військовий тривалий час лікувався в Україні, а останні кілька років – в Німеччині.

Пів року тому від раку померла його мама, а в серпні, у тата, який постійно перебував поруч з Ігорем, стався інфаркт (клінічна смерть), тато наразі перебуває в лікарні,
– додав Шеффер.

Потрібна допомога

Тіло померлого військовослужбовця мають перевезти з Німеччини в село Долиняни Чернівецької області. Це обійдеться у 2800 євро.

Втрати на Донбасі у 2021

Текст поста Вальтера Шеффера:

Друзі, як я вже писав, сьогодні не стало нашого побратима Ігоря Мацкуляка.

Пів року тому від раку померла його мама, а в серпні, у тата, який постійно перебував поруч з Ігорем, стався інфаркт (клінічна смерть), тато наразі перебуває в лікарні.

Ігор останні кілька років перебував на лікуванні в Німеччині, де і помер. Зараз тіло потрібно перевезти на батьківщину, с. Долиняни Чернівецької області.

Вартість перевезення коштує 2800€. Прохання допомогти родині! 4149 4993 9145 5621 картка приват банку, рахунок сестри Мацкуляк Аліси Вікторівни.