Герой захищав країну від початку повномасштабного вторгнення. У Романа залишилися молода дружина, рідний брат і мати.

Дивіться також Працював у зоні відчуження, а після став медиком: на фронті загинув доброволець Михайло Кулиняк

Герою назавжди залишиться 31 рік

31-річний Роман Коркішко родом з села Доброгостів, що у Трускавецькій територіальній громаді. Він здобув освіту електрика й мав власні плани на життя. Коли окупанти вдерлися в Україну, то Роман вступив до лав Національної гвардії та почав боронити країну.

Захисник був помічником мінометника. Він загинув 9 серпня під час виконання бойового завдання поблизу селища Роботине в Запорізькій області.

У Романа залишилась молода дружина, рідний брат і мати. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким нашого захисника. Нехай Господь прийме його у свої обійми! Жодними словами не втамувати біль рідних від втрати і не загоїти рани в душі, та світлий спомин про Романа Коркішка назавжди в наших серцях. Вічна пам'ять і слава Герою!
– повідомили у міськраді.

У рідному селі Доброгостів прощатимуться 25 жовтня. Як повідомили у міськраді, 24 жовтня відбудеться парастас, а чин похорону й церемонія прощання з Героєм – 25 жовтня.

Трагічні втрати України у війні

  • У Луцьку 23 жовтня попрощалися із захисником Андрієм Булгаковим. Він загинув під час виконання бойового завдання в районі села Кринки Херсонської області. Попрощатися з Героєм прийшла єдина 16-річна донька Андрія. Кадри з нею розчулили мережу, адже вона була у татовій військовій формі.
  • У боях за Україну загинув 60-річний Ігор Дубик. Він боронив країну від окупантів з перших днів вторгнення, давав відсіч окупантам в Маріуполі й тримав оборону "Азовсталі". Герой провів 200 днів у російському полоні в Оленівці, де схуд майже на 30 кілограмів. Після того, як Ігора звільнили з полону, він знову повернувся на фронт. На жаль, Герой загинув під час виконання бойового завдання.
  • У боях біля Макіївки загинув прикордонник Артем Скляров. Герою назавжди лишилося 19 років.