У Міністерстві внутрішніх справ повідомили про прощання з бійцем 21 жовтня. Він прийняв останній бій 13 жовтня.

До теми "Не встиг почути вальс Мендельсона": загинув воїн Руслан Ружицький, який 5 років захищав Україну

У Білій Церкві попрощалися з полеглим прикордонником

У Білій Церкві провели в останню путь полеглого у бою прикордонника – сержанта Артема Склярова. Проститись з Героєм прийшли рідні, близькі, знайомі та побратими.

Артем народився 28 березня 1994 року. Хлопець був майстром спорту зі спортивної гімнастики. В грудні 2017 року він долучився до лав Державної прикордонної служби,
– розповіли в МВС.

Дивіться фото з прощання / Фото МВС

За день до повномасштабного вторгнення Росії на територію України бійця перевели з відділу прикордонної служби "Рені" Ізмаїльського загону до прикордонної комендатури швидкого реагування.

"Герой загинув 13 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Макіївка Сватівського району Луганської області. Вічна слава та пам'ять", – наголосили в МВС.

Варто прочитати На фронті загинув поліцейський, якого звинуватили у смерті 22-річного львів'янина

Останні втрати України у війні

  • На Запоріжжі нещодавно загинув український військовий, боєць бригади "Червона калина" Нацгвардії Михайло "Мірча" Мовчан. Йому назавжди залишилось 24 роки. Сестру захисника вбила російська ракета під час удару по Вінниці у липні 2022 року.
  • Також на фронті загинув випускник Харківського університету Сковороди Володимир Геращенко. Він прийняв останній бій під час бойового завдання біля населеного пункту Подоли Харківської області.
  • Окрім цього, на Запорізькому напрямку загинув стрілець-санітар механізованого відділення Олексій Бєлобородов. Він був родом з Харківської області. Боєць пішов захищати Україну у травні 2022 року. На жаль, Олексій прийняв останній бій 12 жовтня біля села Роботине Пологівського району Запорізької області.