Речниця Офісу генпрокурора Надія Максимець у коментарі розповіла, що прокурор вніс на розгляд до столичного суду клопотання. У ньому просить обрати запобіжний захід Роману Гринкевичу.

Читайте також Правоохоронці затримали Романа Гринкевича при спробі перетину кордону

Хочуть відправити під варту

Романа Гринкевича хочуть відправити під варту. Також прокурори вимагають, щоб він, якщо і міг вийти під заставу, то її розмір має бути 500 мільйонів гривень.

Також Надія Максимець зазначила, що судовий процес мав розпочатися о 19:30 22 січня. 24 Канал слідкує за перебігом подій, щоб сповістити вас про те, що ж обрали у Печерському суді Києва.

Звернімо увагу, що правоохоронці затримали Романа Гринкевича близько 06:50 22 січня. В офіційному розшуку син львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича перебував з 18 січня. У ДБР додали, що Гринкевича-молодшого затримали під час спроби перетнути кордон.

В місті Одеса 22 січня 2023 року о 6:50 ранку при організації виїзду за межі країни правоохоронці затримали п'ятого учасника злочинної організації, яка поставила для ЗСУ неякісний одяг,
– мовиться у повідомленні.

Головне про справу Гринкевичів

  • Так, львівському бізнесменові Ігорю Гринкевичу, а також ще чотирьом членам злочинної організації, зокрема, його синові Романові, оголосили про підозри.
  • Дані слідства свідчать про те, що Гринкевичі спільно зі своїми компаніями завдали держбюджетові збитків на майже 1 мільярд гривень. Серед іншого – їх викрили на оборудці, пов'язаній із закупівлями одягу та білизни для ЗСУ.
  • Відомо, що 29 грудня 2023 року затримали Ігоря Гринкевича. Сталося це під час спроби дати хабар одному з керівників Головного слідчого управління ДБР.
  • Тоді львівський бізнесмен пропонував 500 тисяч доларів, щоб посприяли поверненню його майна, вилученого під час розслідування у підконтрольних йому компаній.
  • За наявною інформацією, Гринкевичам вдалося з Міноборони укласти 210 контрактів. Майже усі договори розірвали, коли стало відомо про корупційні схеми. Чинним залишається лише один контракт, який передбачає постачання харчів військовим на Миколаївщині та Херсонщині.