За його словами, наразі диктатор Путін має два шляхи виходу з ситуації, що склалася. Кислиця запропонував президенту Росії або здатися, або повторити долю Гітлера, що наклав на себе руки наприкінці Другої світової війни.

Дивіться також Це була наша помилка, – Зеленський пояснив, чому Росія має підтримку в ООН

Кислиця вказав росіянам на їхнє місце в ООН

Постпред України в ООН наголосив, що українці продовжуватимуть боротися, поки "кожен клаптик нашої суверенної землі не буде звільнений". Він також наголосив, що Росія обов'язково зазнає поразки у війні проти України.

"Ми й далі зміцнюватимемо міжнародну солідарність, поки всі російські воєнні злочинці не будуть притягнуті до відповідальності", – запевнив Кислиця.

Він вчергове закликав країну-агресорку "вхопитися за резолюцію ООН, як за рятівний круг, і прямувати шляхом до миру". Представник підкреслив, що сотні тисяч нелегальних російських мігрантів мають покинути території України.

Настав час для російських орд вивести свої війська з окупованих територій України – і не на автомобілях, вкрадених в українського населення,
– зауважив Кислиця.

Наостанок він звернувся російською до кремлівських посіпак, сказавши, що "час збирати манатки й вирушати на рубежі 1991 року". Це була своєрідна відповідь на схожу заяву росіян до НАТО.

Нещодавно Росія скаржилася в ООН на Буданова

  • Росіяни вирішили написати лист до Ради безпеки ООН, в якому звинуватили Київ в "готовності вбивати росіян по всьому світу". Причиною цього стала заява начальника ГУР МО Кирила Буданова про "ліквідацію окупантів до повної перемоги України".
  • У цьому документі загарбники наголосили, що подібні наративи є прикладом ненависті, русофобії та підбурювання до насильства за національною ознакою. Крім цього, росіяни наголосили, що наша країна нібито порушує правила Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.
  • Радник Офісу Президента Михайло Подоляк відреагував на цю заяву і підкреслив, що Україна дістане кожного представника Росії юридично чи фізично та порадив країні-агресору припинити використовувати ООН, оскільки у військових злочинців немає міжнародного права.