Про це 24 Каналу сказала речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк. Водночас вона зауважила, що така кількість ракетоносіїв може свідчити про підготовку до масованої атаки України.

Зверніть увагу Можливе посилення: наскільки велика загроза нових ракетних ударів

"Бойові комарі" не дають спокою Росії в морі

Речниця ОК "Південь" зазначила, що загальний залп ракет на бортах усіх 6 ракетоносіїв, які нині перебувають на бойовому чергуванні в Чорному морі, становить до 44 ракет. Водночас були випадки, коли їхній загальний залп налічував 48 ракет. За період повномасштабного вторгнення більше ще не фіксувалося, але таке гіпотетично можливо.

Треба розуміти, що вони готуються не тільки до такого залпу, до масованої ракетної атаки, зокрема, а й певним чином нервуються щодо розташування свого корабельного складу в пунктах базування,
– заявила Гуменюк.

Тому що, зауважила вона, під час потужного шторму, коли їм доводилося заводити та переховувати корабельно-катерний склад у пунктах базування, обстановка для них була дуже напружена – їм усе ж не дають спокою "наші бойові комарі".

Гуменюк розповіла, чому Росія нервує щодо своїх кораблів у Чорному морі: дивіться відео

Масований ракетний удар 14 січня: що відомо

  • Російські військові 14 січня завдали масованого ракетного удару по території України. Це перший масштабний обстріл у 2023 році. На жаль, були серйозні влучання.
  • Окупанти влучили у багатоповерхівку в Дніпрі. Ракета зруйнувала цілий під'їзд – люди опинилися під завалами. На жаль, загинули 40 жителів будинку, з них – три дитини. Під уламками зруйнованого будинку досі шукають 25 людей.
  • Відомо, що Росія цинічно та цілеспрямовано вдарила ракетою Х-22 по багатоповерховому житловому будинку в Дніпрі. За даними Повітряних сил ЗСУ, Україна не має засобів для збиття цієї ракети, її похибка влучання може становити тільки до 600 метрів.
  • Реагуючи на терористичний удар по Дніпру, радник керівника ОП Михайло Подоляк наголосив, що за свої цинічні обстріли Росія повинна бути виключена з Радбезу ООН.