Про це 24 каналу розповів військовий експерт, полковник запасу ЗСУ та льотчик-інструктор Роман Світан. Він зазначив, що це лише чергова робота росіян задля картинки та медійних кадрів.

Зверніть увагу Вагнерівці будують оборонну лінію на Луганщині: навіть у самій Росії вважають це марним ділом

"Лінія Вагнера" є лише медійною картинкою

Військовий експерт наголосив, що лінії оборони виконуються зовсім не так. Окрім того, росіяни могли хоча б для прикладу подивитися, на систему захисту, яку побудували українські військові.

Це більше медійна картинка. Найімовірніше, вона потрібна Прігожину для виконання якихось завдань,
– зауважив Світан.

Так, "кухар Путіна" Євгєній Прігожин може використовувати "лінію Вагнера" суто для піару в Росії, щоб займати якісь політичні горизонти. Або ж показати мобілізованим мешканцям з квазіреспублік, які отримали російські паспорти, мовляв, окупанти ніде не поділися й перебувають тут.

За словами військового експерта, "лінія Вагнера" – це не військові споруди, а лише медійна картинка. Отже, вона не те що не зупинить українських військових, коли вони підуть у контрнаступ – вона їх навіть не затримає.

Світан пояснив, чи зможе "лінія Вагнера" стримати ЗСУ: дивіться відео

Росіяни будують лінію оборони: що відомо

  • Посіпака російського президента Євгєній Прігожин 19 жовтня оголосив про побудову укріпленої "лінії Вагнера". Вона начебто має запобігти потенційному просуванню українських захисників на Луганщині.
  • Як зазначають експерти, вона складається з чотирьох рядів протитанкових цементних пірамід і вже розтягнулася на два кілометри. А загальна довжина цієї оборонної споруди може сягати 217 кілометрів.
  • Відповідна система фортифікаційних споруд побудована за принципом Атлантичного валу, який був створений за наказом Гітлера на Заході Німеччини. Однак керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко вважає, що це лише жалюгідна пародія.
  • Ба більше, окупанти почали встановлювати оборонні споруди не лише на Луганщині, а й на території країни-агресорки. Так протитанкові трикутники вже з'явилися в Бєлгородській області.