Про це повідомив 24 каналу речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук. А ворожі кораблі, за його словами, ховаються поблизу узбережжя тимчасово окупованого Криму.

До речі На Півдні вдалося знищити російські РСЗВ "Ураган" та ЗРК "Панцир-С": як минула доба у регіоні

"Ворожі чорні берети потихеньку танули"

Братчук розповів, що у чорноморського флоту росії є проблеми з так званими морськими піхотинцями. Туди набирають новобранців, які підписують контракти з різних причин, насамперед – матеріальних. Хоча їм і не виплачують гроші своєчасно.

Набирають до цієї морської піхоти, тому що ті так звані чорні берети, які були, потихеньку танули, починаючи з Києва, під Миколаєвом, на Херсонщині. І є ця певна проблематика,
– наголосив речник ОВА.

За словами Братчука, окупантам бракує екіпажів. Тому угруповання ворожих ракетоносіїв у Чорному морі супроводжує один, максимум два великих десантних човни.

До того, зауважив він, росіяни знімають навіть коків та заганяють їх у піхоту, відправляючи під Херсон. Зрозуміло, що там вони навряд чи готуватимуть їжу, а радше до пакета. Адже це реалії, з якими вони мають змиритися.

Братчук розповів про проблеми окупантів із морпіхами: дивіться відео

Яка ситуація з ворожими кораблями у Чорному морі

Братчук зазначив, що російські кораблі у Чорному морі ховаються поблизу узбережжя тимчасово окупованого Криму. На це, зокрема, впливає й те, що Чорне море нині штормить.

Він зауважив, що більша частина з них тиснеться і ховається у бухтах біля мисів Фіолент і Тарханкут, а також навіть у бік Новоросійська.

Не підходять вони на таку відстань, де можуть бути уражені відповідним вогнем. Вони це теж прекрасно розуміють,
– зазначив речник ОВА.

Так само, додав Братчук, і ворожі літаки, які, супроводжуючи угруповання чорноморського флоту, намагаються здійснювати повітряну розвідку, але не входять у зону відповідальності української ППО. Адже українські сили вогневого ураження не дають можливості ворогу підходити на ту відстань, на яку вони звичайно хотіли.

Ситуація на Півдні: останні новини

Вас може зацікавити – окупанти хочуть відкусити частину Одещини: дивіться відео