В ефірі "Радіо Свбода" речник ОСУВ "Хортиця" Ілля Євлаш розповів, що російські війська розглядають Часів Яр ключовим для продовження наступу на Костянтинівку та Краматорсько-Слов’янську агломерацію.

Дивіться також У ворога відпало бажання просуватися тут вперед, – Третя штурмова про звільнення Красногорівки

Ворог хоче захопити Часів Яр

За словами Іллі Євлаша, захоплення населеного пункту дасть окупантам дорогу для наступу на Костянтинівку.

Доступ до Часового Яру відкриє ворогу дорогу для продовження їхніх наступальних дій, плацдарм для наступу на Костянтинівку. І звичайно, що основна ціль в Донецькій області – це Краматорсько-Слов’янська агломерація,
– розповів Євлаш.

Він додав, що довкола Часового Яру зведено декілька кіл оборони. На цьому напрямку також є мінні поля, як протитанкові, так і протипіхотні. Також захисники зробили насипи та протитанкові вали для перешкоджання просування важкої техніки російської армії.

Раніше Євлаш розповів, що наразі біля Часового Яру ворог втрачає 60% техніки на під'їзді до позицій. Він також заявив, що фортифікації досить надійно укріплені й для особового складу Сил оборони, щоб зберегти життя та здоров'я воїнів, які виконують завдання на передньому краї.

Яка ситуація у Часовому Яру

  • 29 лютого Євлаш повідомив, що ворог суне в бік району населеного пункту Іванівське та в районі Богданівки – там уже йдуть бої у межах міста.
  • За його словами, ворог намагається вийти на плацдарми в напрямку Часового Яру. Зараз там активно діють штурмові групи у вигляді підрозділів "Ахмат".
  • Євлаш уточнив, що Часів Яр зараз найбільше місто на даному напрямку, до якого прикута увага противника.
  • Крім того, російські окупанти дуже активно застосовують штурмові групи "Шторм Z", "Шторм V", мотострілецькі полки та бригади, які продовжують штурмувати позиції наших захисників на фронті.