Відповідну цинічну заяву політик зробив під час брифінгу 21 січня. Сергій Лавров вдається до маніпулятивних висловлювань, попри те, що триває війна на Донбасі й російські найманці там обстрілюють позиції українських військових.

До теми Росія висунула додаткову вимогу НАТО: хоче виведення військ з Болгарії та Румунії

У Кремлі кажуть нібито ніколи не загрожували Україні

Сергій Лавров заявив, що документ Держдепу США з 5 основними дезінформаційними наративами російської пропаганди, які Москва використовує для політичних цілей, "неможливо читати".

Очільник російського МЗС заявив нібито у них таки є людина, яка повинна булі їх вивчити й "реакція послідувала". Саму ж інформацію Лавров цинічно назвав "чистою брехнею", хоч Штати зібрали основну дезінформацію російської пропаганди, про нібито Росію як жертву, так зване "руйнування Заходу". Там також згадали про закиди у сторону Штатів про нібито підтримку "повстань" у Грузії, Казахстані, Киргизстані, Молдові, Україні, а також на Близькому Сході та в Африці.

Сергій Лавров також розповів, що з Ентоні Блінкеном говорили про Україну.

Росія ніколи, ніде та жодного разу вустами своїх офіційних представників не погрожувала українському народу,
– цинічно заявив Лавров.

Також політик згадав про Володимира Зеленського. На його думку, Президента України "опікають західні колеги". Сергій Лавров знову вдався до пропагандистських заяв, що нібито "істерика Заходу" скерована на те, щоб начебто "якщо не спровокувати українські силові дії на Донбасі, то, як мінімум, – щоб прикрити лінію Києва на саботаж мінських домовленостей".

Коротко про ескалацію Кремля

Ймовірні сценарії нападу Росії: прогнози від Київської школи економіки – дивіться відео