Росія вгатила по одеському порту тоді, коли там перебувала українська та грецька делегації. У ЗМІ є різні дані, за скільки метрів ударила ракета, але у будь-якому випадку атака є дуже цинічною.

Дивіться також В ОП відповіли, чи справді росіяни цілилися по делегації Зеленського і прем'єра Греції в Одесі

Як Ердоган прокоментував обстріл Одеси

Вітаю вас. Маю приємність знов приймати пана Зеленського тут після липня минулого року. Хочу сказати йому та його делегації – ласкаво просимо. Хочу побажати, щоб усе минулося після ракетного обстрілу, під який потрапили пан Зеленський і пан Мінотакіс у середу,
– сказав він.

Також президент Туреччини висловив співчуття близьким українських громадян, які загинули за два роки війни.

Що говорять у світі про обстріл делегацій в Одесі

В ОП не виключили того, що окупанти могли обстріляти саме президента України. Адже ракета впала зовсім поруч, а кортеж відчув вибухову хвилю.

Сам Володимир Зеленський не здивувався. Він пояснив, що росіянам все одно куди бити, і вони постійно демонструють це. Водночас журналісти указали: президент не раз був на передовій, але досі ракети не падали так близько від нього.

Грецький прем'єр сказав, що все відбулося дуже швидко, дипломати не встигли спуститися в укриття. За його словами, це найкраще нагадування про те, що війна триває не тільки на Сході.

У ЄС і США різко засудили інцидент. Урсула фон дер Ляєн назвала його новою спробою терору, але підкреслила: Росії не вдасться нікого залякати. А от президентка Молдови Мая Санду висловила занепокоєння. За її словами, удар нахабний і викликає тривогу.

Ізраїльський військовий оглядач Давид Шарп в ефірі 24 Каналу звернув увагу, що, згідно з міжнародними кодами, не заведено вбивати лідера країни-противника та громадських лідерів. Хоча це не означає, що Росія не здатна порушити такі правила.