Заступник глави російського МЗС Рябков схарактеризував переговори як "важкі та професійні, без спроб обійти гострі кути". Відповідну заяву представник країни-агресорки зробив під час пресконференції після переговорів у Женеві, яку транслюють росЗМІ.

Зауважте Новий напад Росії на Україну відкриє скриньку Пандори

Заступниця держсекретаря США Венді Шерман запевнила, що наслідки вторгнення Росії в Україну будуть набагато жорсткішими, аніж у 2014 році. Зокрема, Штати готові до економічних санкцій проти ключових російських інституцій.

"Ризики не варто недооцінювати"

Рябков цинічно заявив, що "ризики військової конфронтації не варто недооцінювати". Представник країни-агресорки не відповів, що буде, якщо переговори "проваляться".

Можу сказати, що дуже не хотілося б зіткнутися із ситуацією, коли країни НАТО на чолі зі США зроблять таку помилку. І знову діятимуть на шкоду власній безпеці та безпеці всього європейського континенту,
– заявив Рябков.

"Безпека України – це безпека світу"

  • Міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі заявила: не можна виключати ймовірність, що її країна відправить в Україну зброю.
  • Наразі дуже важливо співпрацювати з українцями щодо протистояння загрозам їхній безпеці. Міністерка оборони Канади – Аніта Ананд – активно займається цим разом із союзниками.
  • Жолі наголосила: безпека України – це безпека Європи, а отже, це безпека світу та Канади.

Ультиматум, який ставить Путін: дивіться у "Теории заговора"