Що заявив Лавров

Військові "розуміють згубність будь-яких дій з розв'язання гарячого конфлікту". Так російський міністр відреагував на інформацію воєнної розвідки України про плани Росії.

До теми Росія готова до ескалації на Донбасі з просуванням вглиб України, – розвідка

Путін сказав не так давно, але цей вислів актуальний і сьогодні. Ті, що будуть намагатися розв'язати нову війну на Донбасі, зруйнують Україну,
– наголосив Лавров.

Він додав: "Я дуже сподіваюся, що їх не будуть "під'юджувати" політики, яких своєю чергою буде "під'юджувати" Захід на чолі зі США".

На думку Лаврова, зараз нібито є "багато спекуляцій" на тему документів, схвалених Верховною Радою і підписаних президентом Володимиром Зеленським.

"Наскільки це показує реальну політику? І наскільки це має на меті вирішення проблем Зеленського всередині країни з падінням рейтингу? Я не знаю, блеф це чи конкретні плани", – підкреслив очільник МЗС Росії.

Конфронтація із Заходом "досягла дна"

Лавров заявив, що конфронтація Росії та Заходу "досягла дна" і створює ризики. Він звинуватив "західних колег" у тому, що нібито вони ввели в дипломатичний і міжнародний ужиток вислів "гібридна війна, розв'язана Росією".

Актуально США привели війська в Європі у максимальну готовність через Росію, – ЗМІ

Головне про загострення на Донбасі

  • У мережі з'явилися відео з Кримського моста, на яких видно колони російської військової техніки. За словами очевидців, їх стягують вже декілька днів.
  • 1 березня розвідка повідомила, що Росія завершує підготовку комплексу провокацій і планує розширити свою присутність на Донбасі. Крім того, Кремль хоче просуватися вглиб України.