Про це в ефірі 24 каналу розповів представник Донецької області у Тристоронній контактній групі, журналіст Денис Казанський. Він зауважив, що Росія зосереджує біля наших кордонів певну кількість військових, однак такі епізоди вже були.

Зверніть увагу Є високий ризик дестабілізації на Донбасі взимку, – Захід та розвідка Міноборони

Денис Казанський зауважив, що передислокації не є підтвердженням того, що Росія наважиться напасти на Україну.

Можливо, Росія спеціально час від часу робить такі передислокації, щоб провокувати певні панічні настрої, обговорення цієї ситуації. Щоб потім казати, мовляв, "вони нас звинувачують безпідставно".

Денис Казанський

Представник Донецької області у Тристоронній контактній групі, журналіст

Росія не зацікавлена у перемир'ї

Також Денис Казанський звернув увагу на позицію представників Росії у ТКГ і зазначив, що там – стабільний глухий кут. Нічого особливо не змінюється.

"У них (представників Росії – 24 канал) стоїть завдання, щоб цей конфлікт не згасав. Вони не зацікавлені в перемир'ї", – пояснив представник Донецької області у Тристоронній контактній групі.

Казанський про військові навчання окупантів на Донбасі: дивіться відео

Масштабні військові навчання бойовиків: коротко

  • Українська розвідка повідомила, що окупанти на Донбасі розпочали масштабне військові навчання. До них бойовики залучили техніку, мобілізованих резервістів та підрозділи окупаційних "адміністрацій".
  • Все це супроводжується російською пропагандою та фейковими повідомленнями про начебто "підготовку українських військ до силового повернення Донбасу".
  • Відповідні навчання розпочали на тлі повідомлення глави української розвідки Кирила Буданова про те, що Кремль планує широкомасштабний наступ вже взимку – у січні – лютому 2022 року