Зокрема, в Білорусько-Російському університеті в Могильові відкриється військова кафедра. Загалом в Білорусі є близько 16 таких військових департаментів, які на базі звичайних університетів готують кадри для силового блоку режиму Лукашенка.

Читайте також Лукашенко хоче помститися Путіну: розмова з Березовцем про підготовку Білорусі до війни

Варто зазначити, що інтерес, викликаний відкриттям військової кафедри на базі Білорусько-Російського університету, не є безпідставним. Як стало відомо 24 Каналу з власних джерел, навчання в цьому закладі інтегровано з російською системою освіти. Фактично це означає, що і міністерство оборони Росії, і інші ворожі спецслужби матимуть доступ до інформації про студентів.

Ліцензія Білорусько-Російського університету / Фото джерел 24 Каналу

Спецслужби вербують нові кадри

Ймовірно, одним із головних завдань цього структурного підрозділу університету буде вербування молодих кадрів для російської розвідки. Громадяни Білорусі все ще можуть подорожувати світом і таким чином проводити диверсійні операції під легендуванням російської розвідки. Як висновок, Росія буде причетною до таких операцій тільки через третіх осіб, а сліди приводитимуть в Білорусь.

Реєстрова виписка щодо Білорусько-Російського університету / Скриншоти джерел 24 Каналу

Участь Білорусі у війні: останні новини

  • Алєксандр Лукашенко заявив, що його країна готується до війни. Водночас він запевняє, що Білорусь нібито не хоче воювати. За словами Лукашенка, у країні проводиться підготовка військових підрозділів, постачається озброєння та техніка для підвищення оборонної готовності. Лукашенко підкреслив, що критика з боку "недружніх країн" свідчить про правильність проведених заходів.
  • В Євросоюзі відреагували на підготовку Білорусі до війни. Там зазначили, що зміцнюють євроблок, аби бути готовими протистояти загрозам, які виходять від Лукашенка та Путіна. Також додали, що ЄС не визнає Лукашенка президентом Білорусі, оскільки він сфальсифікував вибори.
  • Білоруси, які у складі Збройних Сил України воюють проти російських окупантів, 25 березня оголосили мобілізацію. Один із найавторитетніших бійців полку "Дзядзька" повідомив про оголошення національної мобілізаційної кампанії.