МЗС Росії викликало посла Польщі в Москві Кшиштофа Краєвського. Йому Кремль висловив рішучий протест з приводу нібито необґрунтованого вислання з Польщі 3 співробітників російського посольства.

Цікаво Рішення одноголосне: у сенаті Польщі ухвалили резолюцію на підтримку України

Росія знову бідкається

У Кремлі висловили традиційні пропагандистські лозунги, мовляв Варшава свідомо реалізує курс на подальшу деградацію і руйнування двосторонніх відносин. Там згадали і про боротьбу Польщі з радянськими пам'ятниками, ймовірну фальсифікацію історії та "безкінечні антиросійські санкції Заходу".

Москва вважає, що попереднє видворення 3 російських дипломатів з Польщі здійснили "під абсурдним приводом вираження солідарності зі США". Там переконані, що Польща "голослівно стверджує про причетність Росії до якихось кібератак на території своєї країни". Мовляв, Росія традиційно ні в чому не винна, тому як відповідь висилає польських дипломатів.

Коли дипломати мають виїхати з Росії

У Кремлі оголосили, що дипломати мають покинути територію Росії до обіду 15 травня.

Виходячи з принципу взаємності, Міністерство оголосило персонами нон грата 5 співробітників Посольства Польщі в Росії. Вони мають покинути територію Росії до кінця дня 15 травня 2021 року,
– мовиться в заяві російського МЗС.

У МЗС Польщі заявили, що приняли до уваги рішення Росії про висилення 5 дипломатів та залишили за собою право на адекватну відповідь.

Дипломатичний скандал між Польщею та Росією