Про це розповів ексміністр закордонних справ України Володимир Огризко в ефірі 24 каналу. За його словами, обурення Росії не має жодного значення й здорового глузду.

До теми США закликали країни зняти обмеження на постачання зброї Україні

Як розповів Огризко, у Кремлі можуть ще довго погрожувати, адже це є одним з елементів їхньої зовнішньої політики. Однак Росія намагається певною мірою вплинути на процес постачання зброї Україні.

Ексглава МЗС також припустив, що держава-агресорка хоче залякати інших партнерів, які можуть надавати допомогу Україні, але ще вагаються.

Однак повірте, що наразі Російська Федерація вже не здатна на те, щоб фронтальним ударом знищити Україну, захопити її територію,
– наголосив він.

За словами Огризка, це буде фатальним кроком для самої Росії. Зараз їй залишається лише брязкати зброєю, проводити навчання поблизу українських кордонів і займатися шантажем.

Дізнайтеся більше Це сигнал Кремлю, – Огризко про заклики США зняти обмеження на постачання зброї Україні

Огризко розповів про реакцію Росії на заклик США щодо зброї Україні: дивіться відео


Що цьому передувало

  • У США закликали союзників зняти обмеження для збройної підтримки українських військових задля захисту від російської агресії.
  • Речниця Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова порівняла надання Україні військової допомоги зі "зброєю, яка обов'язково вистрелить".
  • Захарова також заявила, що ситуація на Донбасі нібито не має військового вирішення. Якщо ж її намагатимуться врегулювати силою, то наслідки будуть "печальними, непередбачуваними й трагічними".