Окупанти звинувачують його в "організації масових заворушень" 26 лютого 2014 року під стінами кримського парламенту. Чергове засідання відбулося 24 травня.

Читайте також Настане день, коли рясним дощем "змиє" російських окупантів із Криму, – Чубаров

"Термін покарання рахувати з моменту його екстрадиції на територію Російської Федерації", – заявив кримський прокурор. Окупанти планують оголосити вирок 1 червня.

Як пише "Кримський процес", обвинувачення заявило, що "вина Чубарова повністю доведена свідченнями потерпілих, свідків та іншими доказами".

Росія проти Чубарова: що відомо

  • Наприкінці березня 2020 року Слідком Росії заочно висунув обвинувачення голові Меджлісу кримськотатарського народу Рефату Чубарову.
  • Справи порушили за статтями про організацію масових заворушень й публічні заклики до дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії.
  • При цьому, свідки у справі заявляли, що коли Чубаров підходив до місць, де спостерігалася напруга, конфлікти навпаки припинялися.
  • Українська прокуратура АР Крим відкрила кримінальне провадження проти окупаційних "правоохоронців" через незаконне переслідування Чубарова.