Про це у Facebook повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко.

РФ сьогодні офіційно заявила, що визнає результати організованих ними ж "виборів" московського маріонеткового режиму. Українська сторона заявляє: РФ, яка дала старт псевдовиборам в окупованому Донецьку і Луганську, "виборам", які суперечать букві і духу мінських угод, сьогодні видала цією заявою мандат на війну, яку вона давно оголосила Україні,
– написала Геращенко.

Читайте також: "Треба якось влаштувати життя": у Путіна зробили цинічну заяву щодо псевдовиборів на Донбасі

Вона додала, що дії Росії та її маріонеток ведуть до зриву політико-дипломатичних переговорів у Мінську і дестабілізації ситуації на фронті.

"Це повтор сценарію 2014 року, коли псевдовибори, організовані Кремлем, призвели до зриву мінських переговорів, невиконання мінських угод і серйозної дестабілізації на Донбасі, тисяч жертв серед військових і цивільних", – нагадала український політик.

Генращенко зазначила, що спецпредставник головуючого в ОБСЄ Мартін Сайдік сьогодні зробив офіційну заяву в Мінську про те, що псевдовибори на окупованому Донбасі категорично суперечать духу і літері мінських угод.

Нагадаємо, проросійські бойовики призначили псевдовибори в окупованих Донецьку та Луганську на 11 листопада.