Про це повідомляє МЗС РФ.

Читайте також: Хто видворив російських дипломатів з країни: повний перелік

"30 березня посол Польщі був викликаний в МЗС Росії, де його поінформували про те, що четверо членів польської дипломатичної місії визнані небажаними особами на території Росії",– йдеться в повідомленні.

Так звані "дзеркальні" дипломатичні санкції Росії торкнулись не лише Польщі.

Перелік країн, дипломатів яких видворяють із Росії:

США – 60

Україна – 13

Німеччина – 4

Польща – 4

Литва – 3

Чехія – 3

Молдова – 3

Італія – 2

Румунія – 2

Латвія – 2

Представники дипмісії Нідерландів – 2

Представники дипмісії Швеції – 1

Військовий аташе Естонії – 1

Фінляндія – 1

Список доповнюється

Усі вони повинні покинути територію Росії до 7 квітня.

Окрім того, російське МЗС вимагає від Лондона зрівняти загальну кількість дипломатів та адміністративних співробітників з кількістю росіян, які працюють в диппредставництвах в Британії. На це Лондону дається місяць. А, крім видворення американських дипломатів, Росія також вирішила закрити консульство США у Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері разом із донькою був отруєний колишній російський розвідник Сергій Скрипаль. Слідство встановило, що його отруїли сильнодіючою нервово-паралітичною речовиною "Новичок". Британська розвідка вважає, що до отруєння причетна Росія.

14 березня прем'єр-міністр Сполученого Королівства Тереза Мей оголосила про видворення 23 російських дипломатів. Станом на 30 березня вже 30 країн світу і НАТО заявили про видворення російських дипломатів на знак солідарності з Великобританією.