Дії окупантів свідчать про прагнення розосередити свої війська та техніку у Криму напередодні нових успішних атак СОУ.

Читайте також В Криму уразили дуже цікаву ціль: на її ліквідацію виділили 4 ATACMS

Росіяни евакуюються

Партизани "Атеш" повідомили, що російські війська розпочали евакуацію частини свого особового складу з Джанкойського аеродрому на інші аеродроми у глибині Криму.

Одночасно з цим активними темпами розпочато відновлення та, ймовірно, модернізацію аеродромів у глибині півострова, таких як Кіровське (в районі Феодосії) та Багерове (в районі Керчі).

Однак, попри всі зусилля, вони не зможуть незабаром збудувати закриті укриття для своїх літаків. Причина полягає у складних технологічних процесах, високій вартості будівництва та значних тимчасових витратах,
– повідомляє "Атеш".

Раніше вже з'являлася інформація про виселення особового складу з Джанкою

20 травня стало відомо, що російські загарбники почали нову військову активність в тимчасово окупованому українському Криму.

Тоді джерела 24 Каналу повідомили, що, окрім евакуації особового складу, російські загарбники від Тарханкуту до бухти Тернової набудували оглядових вишок на відстані майже 500 метрів кожна.

В Алушті вразили вузол зв'язку російських окупантів

  • В анексованому Криму в ніч з 23 на 24 травня лунали потужні вибухи у багатьох містах. У місцевих пабліках писали про прильоти в Алушті.
  • Агенти руху "Атеш" повідомили, що станом на 24 травня 00:03 в Алушті було вражено вузол зв'язку російських окупантів у військовій частині 28735. Ця частина є важливим пунктом зв'язку та управління окупантів у Криму.
  • Крім того, цей об'єкт, розташований на курортному південному березі Криму, традиційно привертав увагу російського генералітету, що використовував його для відпочинку під виглядом відряджень.