Про це у своєму телеграмі розповів глава Сумської ОВА Дмитро Живицький. Він підкреслив, що ранок в області вкотре почався не з кави.

Читайте також Окупанти знищують Сєвєродонецьк, а в Маріуполі – запускають порт: основне за 87 день війни

Окупанти гатили з артилерії по Есманській громаді

Близько 08:00 російські військові відкрили вогонь по Сумщині. Вони з артилерії обстрілювали Есманську громаду, що у Шосткинському районі. На щастя, минулося без жертв.

Невдовзі в оперативному командуванні "Північ" повідомили про обстріл прикордоння Сумщини. Відомо про шість "приходів" у сторону населеного пункту Кучерівка. По ньому били з території країни-агресорки. У відомстві зазначають, що ані серед особового складу, ані серед техніки втрат немає.

Дмитро Живицький додав, що порівняно спокійним був вечір. Лунали лише постріли на кордоні з Росією. Вогонь відкривали з автоматів. Чули їх на межі Шалигинської громади, що у тому ж Шосткинському районі.

Сподіваюсь, орки там перестріляли один одного,
– наголосив він.

Окупанти продовжують обстрілювати Сумщину

  • Хоч російські війська і покинули територію Сумської області, вони з неабияким ентузіазмом обстрілюють її прикордонні населені пункти. Упродовж 17 травня оперативне командування "Північ" зафіксувало 70 вибухів.
  • Того ж дня повідомили про бій на півночі Шосткинського району. Тоді стало відомо, що російські загарбники спробували прорватися на територію нашої держави.
  • Пізніше ситуацію прокоментував глава ОВА Дмитро Живицький. Він наголосив на відсутності російських військових у прикордонних населених пунктах Сумщини. Але додав він також, що бійці країни-агресорки продовжують гатити по області. Все для того, щоб провокувати наших військових.
  • Кілька днів тому Дмитро Живицький підкреслив, що російські загарбники буквально геть сказилися. Так він прокоментував те, що окупанти впродовж вечора 18 травня гатили по населених пунктах, розташованих поблизу кордону.
  • Неспокійно було й минулої доби. Станом на 16:00 20 травня російські військові 8 разів гатили з мінометів по області. Такими були дані від оперативного командування "Північ".

Є й гарні новини. Нашим правоохоронцям вже вдалося встановити екіпаж одного з танків, якими гатили по лікарні у Тростянці. З'ясувалося, що відкрити вогонь по медичному закладу наказав командир танка Петро Смірнов, а виконував його доручення навідник-оператор Айнур Мухаметжанов. Кожному із них загрожує тепер до 12 років позбавлення волі.

Варте уваги – оперативна інформація від Генштабу станом на 21 березня: дивіться відео