Про це 24 Каналу розповів керівник Центру військово-правових досліджень, військовий експерт Олександр Мусієнко, зазначивши, що окупанти не мають уявлення та розуміння про військове розв'язання цієї війни.

Дивіться також Втрати Росії в Україні дорівнюють 19 арміям НАТО: з чим можна порівняти 300 000 знищених ворогів

Яка мета росіян

Проте військовий експерт припустив, які можуть бути очікування та подальші дії противника.

У них є 2 військових рішення, які зводяться до першочергового моменту: зупинити український контрнаступ за будь-яку ціну. Це єдина на сьогодні мета ворога,
– наголосив він.

Водночас росіяни мають намір захопити нові території та подати це як величезну допомогу, яку треба святкувати місяці зо три.

Тоді новорічний запій перетече в ейфорію аж до президентських виборів в Росії (вони мають відбутися у березні 2024 року – 24 Канал),
– зазначив Мусієнко.

Які плани мають росіяни щодо продовження війни: дивіться відео

Друге рішення очевидне: ворог планує стати на певні лінії фронту та максимально чинити опір, щоб українські сили не просунулись та не змогли відвоювати території.

Це мета росіян, зауважив Олександр Мусієнко, і під неї вони намагаються постійно перегруповуватись, добирати особовий склад, адже у них є окремі бригади, які є недоозброєнні на 30 – 40%. А ось живу силу вони мають та підрозділи нею укомплектовані на 100%.

Ворог зараз робить ставку на:

  • насамперед – живу силу;
  • авіацію;
  • артилерію;
  • бронетехніку.

Ситуація на фронті: важливе

  • За останню добу на Бахмутському напрямку окупанти здійснили спроби відновити втрачені позиції поблизу Кліщіївки, але їм це не вдалось. ЗСУ вдалося відбити 3 атаки ворога на цій ділянці фронту. А південніше Бахмута Сили оборони проводять наступальні операції та завдають суттєвих втрат ворогу.
  • Росіяни також продовжують робити спроби оточити Авдіївку, однак їхні зусилля марні через міцну оборону українських захисників.
  • Крім того, загарбники провалили наступальні операції поблизу Авдіївки, Тоненького, Первомайського в Донецькій області.
  • Водночас ворог продовжує зазнавати втрат. За минулу добу було ліквідовано 870 російських бійців. А загалом з початку повномасштабного вторгнення кількість втрат особового складу росіян сягнула відмітки понад 300 тисяч.