Президент України Володимир Зеленський традиційно звернувся до українців. Він розповів про шалені обстріли наших міст, які ворог здійснює на Сході.

Важливе до теми На Дніпропетровщині три "прильоти": по Павлограду і в Синельниківському районі

Окупанти хочуть знищити Донеччину

На Донбасі тривають запеклі бої наших воїнів з російськими окупантами. Ворог кинув на штурм великі сили та хоче за будь-яку ціну прорвати нашу оборону.

На цьому напрямках окупанти зосередили найбільшу активність на цей час. Вони влаштували там бійню й намагаються знищити все живе. Буквально. Ніхто не руйнував Донбас так, як роблять це зараз російські військові,
– повідомив президент.

Раніше повідомлялося, що ворог поставив перед собою мету здобуття повного контролю над всією територією Донецької та Луганської областей. На їх втілення рашисти кидають усі свої сили та потужності.

Єдине, що цікавить російських окупантів – це територія. Оскільки в наземних атаках вони не мають успіху та щоразу зазнають великих втрат, поповнити які не можуть, вони вирішили просто рівняти з землею усе, що трапляється на їхньому шляху. Рашисти не турбуються про збереження інфраструктури або будинків – вони стирають українські міста на Донбасі з лиця Землі цілком.

Війна Росії проти України: коротко про останні новини

  • У зоні ООС рашисти продовжили активні наступальні дії, впродовж доби 23 травня вони йшли в атаку 16 разів. Нашим героям вдалося впоратися не лише з усіма випадами окупантів, а й завдати їм нових втрат. Ворог залишився без 8 танків, 22 одиниць бойової техніки та автомобіля.
  • На Сході ворог йшов в атаку лише 1 раз, зазнав втрат та відступив на попередні позиції.
  • Російські солдати почали скаржитися на те, що їхні атаки на позиції ЗСУ неефективні. Їм не вдається просунутися, в кожній спробі здійснити прорив вони зазнають втрат. Найманці вже почали відмовлятися брати участь у бойових діях, адже вони приїхали тероризувати мирне населення, а не ризикувати своїми життями.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського до народу України