Ворог майже окупував всю Луганщину

Про це повідомив керівник Луганської ОВА Сергій Гайдай. Він наголосив, що ситуація на Луганському напрямку складна.

Увага У Генштабі розповіли про ситуацію на Сході: де росіяни активно готуються наступати

Гайдай повідомив про постійний обстріл траси Лисичанськ-Бахмут, де вчора, навіть намагалась зайти диверсійно-розслідувальна група росіян.

Ситуація на Донбасі – надзвичайно погана. Луганщина продовжує стримувати орду, яка знищує наші населені пункти. Обстріли не зупиняються взагалі. Траса "Лисичанськ-Бахмут" обстрілюється. Вчора ворожа ДРГ вийшла на дорогу, була перестрілка, оркам вдалося навіть поставити свої блок-пости,
– розповів Гайдай.

На підконтрольних територіях 40 тисяч людей

Водночас попри складну ситуацію вдалося завезти гуманітарні вантажі жителям, які перебувають на підконтрольній Україні території.

Всього понад 40 тисяч українців залишаються у цих районах Луганщини, з них до 15 тисяч – у Сєвєродонецьку (який не оточений) та селах громади.

"Люди евакуюватися не хочуть", – додав очільник Луганщини.

Коротко про ситуацію на Луганщині

  • Ситуація на Луганському напрямку вкрай напружена та непроста. Російське керівництво поставило задачу – вкласти усе, що є, і вийти на кордони Луганської та Донецької областей, тож стягнули сюди усі можливі сили.
  • Відомо, що у російських загарбників на Донбасі у 20 разів більше техніки, ніж в українських військових.
  • 24 травня Сергій Гайдай повідомив про загострення ситуації на Луганщині та Донеччині: окупанти наступають з усіх напрямків. Луганщину нещадно обстрілюють, а Сєвєродонецьк російська армія вирішила просто знищити повністю.

Гайдай розповів, як працює траса Лисичанськ – Бахмут: дивіться відео