Про це 24 Каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов. Однак після таких дій більше негативних наслідків буде для росіян, переконаний він.

Дивіться також Загинули на місці: на Херсонщині двоє чоловіків підірвалися на російській міні

"Україні це більш-менш вигідно, адже росіяни не зможуть виростити і вкрасти зерно на зрошувальних поля Херсонщини, вони не зможуть подати воду в Крим. Також не зможуть запустити вкрадену в нас Запорізьку АЕС," – наголосив Молчанов.

Наслідки осушування

За повідомленнями активіста, зараз рівень води впав на два метри, порівняно із звичайним рівнем в цей період. Якщо вода впаде ще на один метр, то охолоджувальний ставок Запорізької АЕС не зможе наповнюватися, а якщо вода впаде на 2 метри, то припиниться водопостачання до Криму.

Молчанов переконаний, що зараз росіяни розуміють свою неготовність до українського наступу і бояться його. Тому готові жертвувати своїми "здобутками", аби зупиняти український наступ високою водою.

Молчанов про дії окупантів на Херсонщині: дивитись відео

Новини з Херсонщини: останнє

  • Збунтувавшись проти військового порядку, російський окупант на Херсонщині підірвав командира гранатою, він лишився без обох ніг. Також відомо ще про трьох загиблих та вісім поранених.
  • У тимчасово окупованій Новій Каховці відбулося влучання в яхт-клуб, де любили відпочивати російські офіцери. Інформацію про загиблих приховують.
  • Активіст Володимир Молчанов заявив, що росіяни на окупованій частині Херсонщини насаджують російське життя. Вони змушують українців отримувати російські паспорти. Якщо люди відмовляються, то їм не дають пенсію, конфісковують їхнє майно.