Про це для 24 каналу розповів херсонський активіст Володимир Молчанов. Він зазначив, що росіяни намагаються усунути чергове пошкодження Антонівського моста.

До теми Новий удар ЗСУ зірвав спроби росії відремонтувати Антонівський міст: відео свіжих руйнувань

"Перед цим було знищення бази підприємства колаборантів, яке активно ремонтувало мости. Зараз прибула якась компанія з Воронежа. Там лише інженерно-технічний персонал", – сказав Молчанов.

Не можуть набрати працівників

За словами активіста, росіяни робітників набирають, як не дивно, в Херсоні. Хочуть знайти хоч різноробів.

Платять по 4 тисячі рублів на день. Шукають чорноробів, які погодилися б з ризиком для життя це ремонтувати. Поки що достатньої кількості персоналу вони не набрали. Невідомо, чи зможуть приступити до ремонтів,
– сказав Молчанов.

Він зазначив, що росіяни можуть користуватися понтонними переправами й у них є можливість втекти. Окупанти заявляли, що 10 серпня міст буде відкритим, але це було ще до останнього влучання і пошкодження російської техніки, яка там працювала.

"Після цього ніяких заяв немає. Міст закритий для будь-якого руху, крім, пішого. Він перекритий блок-постами. Ми не знаємо, чи можуть пустити хоча б легковий транспорт", – додав Молчанов.

Обстріл Антонівського моста

Про останній удар по мосту, який є логістично важливим для угруповання окупантів на правому березі Дніпра Півдня України, повідомили у ніч на 9 серпня. Українські захисники використали ракети HIMARS. Об'єкт сполучає Херсон з Олешками і є головною транспортною артерією на шляху до Криму.

Зверніть увагу – бойові дії станом на 10 серпня: дивіться відео