Пропагандисти заявили про "мужню атаку" російських військових на Сватівському напрямку. Однак виявилося, що це був "тренувальний" штурм посадки за лінією фронту.

Дивіться також Біля Сватового ворог намагається рухатися групами, перевага повністю на нашому боці, – боєць ЗСУ

Штурм проти посадки

Незалежні оглядачі з'ясували, що насправді окупанти штурмували порожню посадку за 15 кілометрів від лінії бойових зіткнень на Луганщині. Зазначають, що це могло бути тренування окупантів.

Відеокадри російської атаки на зарості кущів поблизу села в Старобільському районі Луганщини з точною геоміткою оприлюднила 20 лютого моніторингова ініціатива DeepState.

Як росіяни воюють з кущами: дивіться відео

"Друга армія світу "мужньо" штурмує кущі біля Бараниківки за 15 кілометрів від лінії зіткнення", – йдеться у дописі.

Зазначимо, що Бараниківка – село у Красноріченській селищній громаді Сватівського району Луганської області. Наразі воно тимчасовоокуповане російським загарбникам і знаходиться у їхньому тилу.

Ймовірно, що на відео зафільмовано фрагмент навчань окупаційних військ: вони відпрацьовували захоплення лісопосадки.

За даними оглядачів DeepState, наразі на цьому відтинку фронту на Луганщині ворог безуспішно здійснює спроби наступів з Площанки та Кремінної. Останнім часом, зазначають аналітики, темп атак ворога лінійно йде на спад.

Яка ситуація на Луганщині: що відомо

  • Загарбники встановили поблизу Кремінної потужний комплекс радіоелектронної боротьби, а тому українські захисники мають обмежені можливості використання БПЛА.
  • Росіяни намагаються наступати на Луганському напрямку, щоб виконати наказ божевільного диктатора Владіміра Путіна. В Інституті вивчення війни (ISW) вважають, що російським військам не вдасться кардинально змінити перебіг бойових дій.