Поки увесь світ висловлює свою думку щодо росіян, окупанти вирішили відповісти своїми "акціями". Як і завжди, їм вдалося лише зганьбитися.

Читайте також Ердоган планує зустрітися з путіним на початку наступного тижня в Ірані

Проплачені росіянами мітинги в Ізраїлі

У Хайфі, Нетанії та перед посольством України в Ізраїлі відбулися антиукраїнські акції. Водночас було помічено пропагандистську атаку росіян у соціальних мережах.

Як повідомило посольство України в Ізраїлі, ці акції були профінансовані російським урядом. Відповідно, про жодну підтримку російських окупантів в Ізраїлі не йдеться, а провокація окупантів не мала значного ефекту.

Війна росії з Україною: останні події

  • Попри гучні заяви російських окупантів про повний контроль над Луганською областю активні бої тривають. Наступ ворога не просто захлинувся – втрати росіян почали швидко зростати. ЗСУ вдалося знищити ворожий командний центр та склади з боєприпасами, тому росіянам навряд чи вдасться вийти на всі кордони області в найближчій перспективі.
  • російські пропагандисти зняли черговий фейк про "українські біолабораторії". Місцем чергової ганьби окупантів стали потужності фармкомпанії, яку знає вся Європа.

Дивіться також – Байден їздив на Близький Схід: яка була мета його відрядження