Боротьба точиться за вузли комунікацій. Українські війська у складній обстановці діють активно, велике значення має посилення добровольцями.

За темою Путін загрожує і світу, і Росії ядерною війною

Українські герої обороняють країну

Наші війська героїчно та професійно б'ються за Конотоп – важливий вузол комунікацій, через який противник намагався прорватися на Київ. Добровольці тероборони б'ються за Суми та Охтирку.

Запеклі бої точаться на підступах до столиці України. Ворог намагається за прикладом Грузії у 2008-го року примусити українців до швидкої капітуляції через удари по столиці.

Наші сили на Донбасі тримають фронт, виконують усі накази командування. Формуються резерви з добровольців.

Важливо Напад на Україну: сподівання росіян не виправдались

На неймовірному рівні працює самоорганізація громадян. Місцева влада центральних регіонів бере активну участь в організації опору. Мер Києва Віталій Кличко – на місці, голова Дніпровської ОДА Валентин Резніченко, мер Дніпра Борис Філатов та його радник Генадій Корбан – на місці, мер Кривого Рогу Олександр Вілкул на місці (і активно сприяє організації оборони). Влада продовжує працювати.

Активно діють штаби по розгортанню ТРО. У Дніпропетровській області командувачем ТРО є видатна людина та справжній лідер Валерій Курач. Прогулянки у росіян не вийшло. Народ піднявся на захист України. Зараз дуже важливо забезпечити армію сучасною зброєю.

Героїчний народ України робить все можливе для захисту своєї свободи. На Донбасі противник намагається скувати наші частини.

Функція "владімірпутін": Росія приречена на інклюзивність – дивіться відео