Загалом міст недоступний для автомобільного транспорту аж на 9 годин. Заборона на проїзд почала діяти з 21:00.

Дивіться також "Ситуація бентежна": у ГУР назвали єдиний безпечний варіант для росіян в Криму

Дивні дива у Криму

В окупованому Криму знову відбуваються загадкові події. Зокрема, 28 вересня росіяни на цілу ніч перекрили Кримський міст – з 21:00 до 06:00. Вони заявили, нібито це плановий захід для проведення "відновлюваних робіт".

Згодом місцеві телеграм канали повідомили про потужну пожежу в Аджимушкаї, що у Керчі. Кримчани заявляють нібито це палає трава.

На півострові щось потужно горить / фото з кримських пабліків

Варто зазначити, що на фоні цих подій військовий партизанський рух "Атеш", що діє на окупованому півострові, опублікував небагатослівний пост зі словом "тиша".

Самі ж росіяни почали кричати про український "фейк". Там заявили, нібито нічого ніде не горить, а якщо і горить, то не там. Окупанти почали стверджувати, що на ймовірному місці пожежі взагалі немає будівель. Зранку нібито рух мостом відновиться.

Що буде з Кримським мостом

  • Голова ГУР Кирило Буданов заявив, що ЗСУ б'ють та будуть бити по Керченському мосту – українці доведуть справу до кінця. При цьому російський диктатор ніяк не зможе відповісти на атаки.
  • На півострові немає місця, куди не можуть досягнути українські безпілотники, крилаті ракети або диверсійні групи. Весь Крим розташований буквально на долоні – українці виконали ряд кроків для досягнення такого результату.
  • Після кількох атак Керченський міст частково не працює, тому вже росіяни почали шукати альтернативні шляхи постачання припасів – вони будуть залізничне сполучення з Ростову. Окупанти прекрасно розуміють, що міст буде зруйнований і вони опиняться у пастці.