Під час інтерв'ю голову української розвідки запитали, чи буде Україна знову атакувати Кримський міст і як на це відреагує Владімір Путін. У відповідь очільник ГУР МО Кирило Буданов сказав, що російський диктатор не зможе цьому завадити.

Читайте також Генерали – у важкому стані, – Буданов розповів про атаку на штаб Чорноморського флоту Росії

Що сказав Буданов про Кримський міст

Головний український розвідник зауважив, що ЗСУ регулярно б'ють та битимуть по Кримському мосту.

Питання не в тому, будемо ми атакувати чи не будемо. Ми це робимо регулярно, тому доведемо справу до кінця. Це лише питання часу,
– сказав він.

На думку Буданова, після ударів ЗСУ по Кримському мосту Путін просто знову засмутиться. Він вважає, що російський диктатор нічого не зможе зробити у відповідь.

Що кажуть експерти про Кримський міст

  • Військовий експерт Владислав Селезньов у коментарі 24 Каналу не так давно зауважив, що для деокупації Криму треба зруйнувати переправу, яку окупанти незаконно збудували у Керченській протоці. Знищення Кримського мосту позбавить загарбників сталої логістики.
  • Раніше військовий оглядач Давид Шарп поставив під сумнів ефективність димових завіс росіян на Кримському мосту. За його словами, у такий спосіб можна закрити ціль лише від примітивних головок самонаведення, де візуальний фактор діє на найпростішому рівні. А проти боєприпасів з супутниковим наведенням це не допоможе.
  • Нагадаємо, військовий експерт Юрій Федоров заявив про необхідність виведення з ладу Кримського мосту хоча б на кілька місяців чи навіть тижнів. Тоді в загарбників почнуться проблеми з перевезенням оснащення, що стане великої підтримкою для ЗСУ.