Перед цим, на початку травня, російські загарбники вивозили з Енергодара, що у Запорізькій області, все, що могли. Після цього везли все з Мелітополя у Крим.

Дивіться також "Атеш" показали свою головну базу у Криму: окупанти уже збирають "монатки"

Окупанти вивозять зерно з Криму

Російські окупанти продовжують грабувати населення України, привласнюючи зерновий урожай мирних громадян. Так, у місті Феодосія, у тимчасово окупованому Криму, так звана російська окупаційна "влада" намагається вивезти викрадене зерно до своїх портів, завантажуючи його на підсанкційне сирійське судно Souria,
– розповіли наші військові.

Варто зауважити, що це для росіян не нова практика. Адже вороги з початку повномасштабного вторгнення крали та продавали українське зерно. Станом на грудень 2022 року Росія вкрала на окупованій частині України пшениці на мільярд доларів.

Окупанти вивозять награбоване з окупованих земель

  • Росіяни на фоні розмов про контрнаступ ЗСУ почали вивозити награбоване з тимчасово окупованих українських земель. Так, 6 травня через контрольно-пропускний пункт "Чонгар" стояли шалені черги – це російські загарбники вивозили награбоване від Мелітополя до Криму.
  • Так, стояти їм доводилось по декілька годин. Зокрема, військові та власники спецперепусток – поза чергою, вантажівки з награбованим – в окремій черзі, тисячі легкових авто – чекали щонайменше 5 годин.
  • У цей же день з тимчасово окупованого Енергодара росіяни вивозили все, що могли. Станом на 5 травня з території підприємства "Електропівденмонтаж-10" вивезли всі легкові автомобілі та станкове обладнання, розграбували склад.