Цими провокаціями є масовані інформаційні "вкиди". Про це повідомили в оперативному зведенні командування "Південь" за 6 травня.

Зауважте З 5 ракет збити вдалося 1: в "ОК" Південь розповіли про атаку росіян на Миколаїв 6 травня

Які саме провокації чинить ворог

Наразі почала поширюватися інформація щодо нібито "підготовки наступу України" на квазіреспубліку Придністров'я. Мовиться про окуповану частину Молдови.

Проте в командуванні закликали не вірити у ці повідомлення. Також заспокоїли, що зараз на кордоні все спокійно.

Кордон надійно захищено, нашими підрозділами не фіксувалося нестандартних ситуацій, що впливають на стан охорони кордону,
– підкреслили в ОК "Південь".

Детальніше про ситуацію на Півдні в цей день: дивіться відео

Останні новини про події в Придністров'ї

  • У невизнаній республіці продовжують залякувати людей. Там почали поширювати фейки про постріли, які нібито хтось чув із боку України. На думку нашої розвідки це роблять для того, щоб спровокувати збройний конфлікт на ще одному напрямі. Це буде вкрай вигідно, бо на вказаній території перебуває частина військ Росії.
  • Окрім створення напруги на цій окупованій території, є й значно гірші сигнали про небезпеку. Як, на приклад, введення в повну бойову готовність військ.
  • А наприкінці квітня там сталася серія терактів. Росія одразу спробувала покласти відповідальність за них на Україну. Проте в СБУ наполегливо закликали не вірити в чергову маячню пропаганди Кремля.

Нещодавно – Кремль відреагував на слова Арестовича про Придністров'я: дивіться відео