Очільник Кемеровської області пан Сергій Цивільов у телеграмі повідомив про черговий успіх української розвідки. За його словами, наші спецслужби змусили росіян проспонсорувати Збройні сили України. Як так сталося, інформує 24 Канал.

Дивіться також Арешт заступника Шойгу: в ISW сказали, що за чим стоїть і які будуть наслідки для Кремля

Як росіяни профінансували ЗСУ

Стривожений губернатор при повному параді розповів, що з початку 2024 року шахраї примусили кузбасівців (жителів Кемеровської області – 24 Канал) переказати на рахунки, із яких оплачуються дрони та озброєння для ЗСУ, мільйони рублів.

Ми зобов'язані це зупинити. Кожен із нас повинен попередити передусім батьків, дітей, колег, друзів про небезпеку. Ці перекази фінансують ворога,
– наголосив Цивільов.

Також чиновник анонсував запровадження персональної відповідальності керівників підприємств та організацій за пояснювальну роботу з цього питання.

Ви особисто відповідаєте за кожного співробітника. Головне – запобігти злочину. Переказав гроші – допоміг ворогу,
– заявив посадовець.

Водночас Цивільов не вказує, як саме жителі регіону повинні запобігти кібератакам українців. Імовірно, чиновник радить співгромадянам відмовитися від безготівкового переказу коштів.

Губернатор Кузбасу негайно звернувся до жителів: відео соцмережі

Москвичі донатять на дрони ГУР

  • Наприкінці березня, коли в країні-агресорці відбувалися так звані вибори президента, жителі російської столиці донатили на українську армію, а саме на дрони ГУР – творців "бавовни".
  • Зокрема, у розвідці розповіли, що під час міжнародного благодійного збору на закупівлю чергової партії ударно-розвідувальних безпілотників "Січ" для підрозділів ГУР найактивніші виявилися саме громадяни Росії.
  • За 4 дні до волонтерської акції, яку проводив телеканал Freedom, долучилося майже 3000 людей.
  • Цікаво, що 1538 із них – росіяни, зокрема 200 москвичів.
  • У ГУР зазначили, що свідомі громадяни країни – агресорки вирішили проголосувати доларом і євро заради свободи своєї держави замість участі у фарсі – виборах Путіна.