Андрій Задубінний дав зрозуміти, що інформація від окупантів щодо появи російських військових у передмісті населеного пункту Часів Яр на Донеччині не відповідає дійсності. Речник закликав не вірити вкидам з боку противника.

Читайте також Росія наступає на Часів Яр: командир батальйону "Ахіллес" окреслив загрози у разі його окупації

Що сказали у ЗСУ

Андрій Задубінний заперечує інформацію від росіян щодо появи окупантів у передмісті Часового Яру. За його словами, в районі цього міста точаться бої.

Ситуація там дуже складна, бої тривають, але їх (росіян – 24 Канал) там немає. Не вірте російським повідомленням,
– наголосив спікер.

Що цьому передувало

Про нібито появу росіян біля Часового Яру заявив любитель "русского міра" Ян Гагін. Він є радником терориста Дениса Пушиліна, який очолює незаконно створене Росією квазіутворення на тимчасово окупованій частині Донбасу.

Цієї п'ятниці, 5 квітня, Гагін заявив, що загарбникам нібито залишається до міста десь близько пів кілометра. А потім він сказав, що російські військові буцімто вже перебувають у передмісті Часового Яру.

Що кажуть про Часів Яр

  • Командир батальйону ударних БпАК "Ахіллес" 92 ОШБр Юрій Федоренко нещодавно у коментарі 24 Каналу пояснив, чому росіяни хочуть захопити Часів Яр. За його словами, окупанти прагнуть заволодіти панівною висотою, щоб потім сформувати плацдарм для подальшого наступу.
  • Як зауважив Федоренко, загарбники не шкодують техніки, боєприпасів та особового складу при наступах на Часів Яр. Тому у цьому районі тривають жорсткі бої. Однак Сили оборони відбивають атаки противника.
  • Не так давно аналітики з Інституту вивчення війни заявили про створену ЗСУ на підступах до цього міста значну оборону, яку окупантам важко буде пробити. На думку експертів, найближчими місяцями немає перспектив оточення Часового Яру загарбниками.