Ба більше – така "добавка" у вигляді протеїну дозволяє хлібу не черствіти до семи діб, якщо його не розрізати, а також "допомагає" зміцнити імунітет, справитися з інфекціями та грипом, швидко загоїти рани. Загалом мухи – це окрема історія для Росії, про що в розмові з 24 Каналом зазначив політтехнолог Борис Тизегаузен.

Дивіться також Все погано: чому Кадиров боїться визнати, що важко хворий

Росія потопатиме в мухах

Звісно, споживання деяких комах – не є новою темою, зважаючи на досвіт, наприклад, Таїланду або інших азійських країн. Але, власне, і Росії вже немає чого втрачати.

Мухи – окрема історія. Скоро їх в Росії буде багато, не доведеться додатково виводити. Не тільки тому, що вона трупами огортається (зокрема, про кількість ліквідованих військових-окупантів на фронті – 24 Канал). Через паводки гроби пливуть, наприклад. Хоррор в Росії повсюди – подивіться пабліки. "Чудесна" Росія,
– зауважив Тизенгаузен.

Та чи розуміють це самі росіяни? Авжеж ні – за них про все "думає" пропаганда. Так і в цьому випадку місцеве населення годуватимуть ідеями, що хліб з мух – нормально. А коли вони "відчують позитивний ефект, то більш спокійно сприйматимуть присутність комах у їжі" – вже пишуть в офіційних повідомленнях.

Що відбувається у Росії: останні новини

  • 23 квітня в Росії затримали заступника Сєргєя Шойгу Тімура Іванова. Його підозрюють в отриманні хабаря. Це трапилося не просто так – у ГУР розповіли деталі.
  • У багатьох російський містах скасували улюблену акцію Путіна "безсмертний полк". Там бояться, що місцеві вийдуть з фотографіями ліквідованих на фронті окупантів.
  • Китай почав різко відвертатися від Росії. Уперше з кінця 2022 року він скоротив прямі поставки машин, механізмів та електричного обладнання до країни-агресорки.