Таку заяву пробурмотів секретар Радбезу Росії Микола Патрушев, пишуть пропагандистські ЗМІ, інформує 24 Канал. У такий спосіб країна-терористка продовжує погрожувати західним країнам.

Зверніть увагу Путін має начуватися: як може відреагувати Захід на нові ядерні погрози

У Росії пригрозили США "унікальною зброєю"

У Росії є унікальна зброя, якою вона здатна знищити будь-якого супротивника, зокрема США, у разі загрози своєму існуванню,
– заявив Патрушев.

За його словами, думки американських політиків про те, що Росія на превентивний ядерний удар США відповісти не зможе – "недалекоглядна і небезпечна дурість".

Окрім цього, Патрушев наголосив, що Росія після розпаду СРСР буцімто "провела роботу над помилками" і тому зараз "може забезпечити як внутрішню стабільність, так і безпеку від загроз ззовні".

До того ж у Росії вкотре заволали, що США нібито зараз намагаються "придушити" Росію, а далі "візьмуться за Китай". Патрушев вважає, що Захід "серйозно прорахувався", розраховуючи на крах економіки країни-агресорки і зростання протестних настроїв унаслідок санкцій

Також секретар Радбезу додав, що Росія начебто "виважено ставиться" до санкційного тиску з боку Заходу.

Ядерні погрози Росії: останні новини

  • Кремлівський диктатор Владімір Путін неодноразово шантажував Україну застосуванням ядерною зброєю. Наскільки це ймовірно – прогнозувати складно.
  • Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що навіть у разі, якщо Путін буде за крок до того, аби "натиснути ядерну кнопку" – відповідь не забариться. Разом з тим панікувати завчасно не варто.
  • Нещодавно Владімір Путін заявив, що Росія розмістить свою ядерну зброю у Білорусі. До 1 липня там завершать будівництво сховища.
  • У США прокоментували наміри Путіна розмістити ядерну зброю в Білорусі, зауваживши, що Путін зробив цю заяву в момент зростання напруженості із Заходом через війну в Україні.
  • Окрім цього, Китай виступив проти розміщення російської ядерної зброї у Білорусі. Там вважають, що треба знижувати стратегічні ризики, а не підвищувати їх.